Naprzeciw kryzysowi – nowe produkty szkoleniowe.

14 June 2013

Słowo „kryzys” jest odmieniane przez wszystkie formy i przypadki. Jednych przeraża i paraliżuje. Innym jawi się jako rzadka szansa na stworzenie świetnie prosperującego biznesu. Jedni i drudzy potrzebują informacji, które pomogą im się zmierzyć z widmem kryzysu.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom wynikającym ze spowolnienia gospodarczego wraz z firmą SEKA S.A. opracowaliśmy i oferujemy naszym klientom dwa nowe produkty szkoleniowe: Pakiet Antykryzysowy i Zasobnik nie-HR’owca.

Pakiet Antykryzysowy to cykl trzech całodziennych szkoleń dotyczących optymalizacji kosztów personalnych, wdrożenia idei work – life balanc oraz specyfiki przywództwa kryzysowego. Każde ze szkoleń prowadzi do opracowania szytego na miarę potrzeb firmy programu wdrożenia zmian organizacyjnych przy zachowaniu bądź zwiększeniu efektywności działania.

Zasobnik nie-HR’owca jest produktem skierowanym do osób, które nie są HR-owcami, ale w swych obowiązkach mają zadania z obszaru HR. Każde spotkanie tyczy konkretnego zagadnienia i dostarcza narzędzi HR gotowych do zastosowania w firmie. W trakcie warsztatu uczestnicy uczą się posługiwać tymi narzędziami. Spotkania są krótkie (3 godziny) i odbywają się w trybie cotygodniowy. Tematy ustalamy z uczestnikami.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i uczestnictwa w szkoleniach.

 

Zgłoszenia uczestników:

 

Pakiet antykryzysowy: http://www.seka.pl/pl/58/terminarz_szkolen/1174/jak_obnizyc_koszty_personalne_i_zyskac_diamenty

Zasobnik nie-HR’owca: http://www.seka.pl/pl/58/terminarz_szkolen/1175/narzedziownia_zasobnik_niehrowca