Współpraca

Sokari współpracuje z grupą firm i osób prywatnych. Są to doświadczeni, sprawdzeni przez nas, specjaliści zajmujący się różnymi obszarami działalności gospodarczej. Dzięki sieci kontaktów oferujemy naszym Klientom kompleksowe wsparcie i doradztwo.

W gronie naszych partnerów biznesowych i współpracowników znajdują się:

Logo SEKA S.A.

SEKA S.A.

SEKA S.A. jest spółką działającą w obszarze outsourcingu obsługi BHP dla klientów instytucjonalnych. Prowadzi działalność szkoleniową. Zajmuje się również wsparciem organizacji w zakresie ochrony środowiska, prawa pracy oraz spraw personalnych. W ramach współpracy z gdańskim oddziałem SEKA S.A. realizujemy projekty szkoleniowe oraz doradcze dotyczące projektowania i wdrażania w firmach rozwiązań HR.

Bogdan Baraszkiewicz

Ekspert w zakresie organizacji procesów firmowych. Specjalizuje się w obszarze zwinnych (Agile) metodyk organizacji zespołów projektowych. Menedżer w wieloletnim doświadczeniem w branży IT, certyfikowany Scrum Master i Produkt Owner. Zajmuje się szkoleniem zespołów w obszarach Agile, usprawnia procesy, wspiera zespoły, doradza menedżerom. Perfekcjonista otwarty na ludzi.

Wspiera Sokari w rozwoju zespołów poprzez wykorzystanie zwinnych metodyk pracy.

Logo Kolibki Adventure Park Gdynia

Kolibki Adventure Park Gdynia

Park rozrywki zlokalizowany w centrum Trójmiasta. W jednej lokalizacji skupia różnorodne formy aktywności: park linowy, quady, samochody terenowe, teren leśny przygotowany do realizacji programów szkoleniowych oraz imprez plenerowych.

Sokari realizuje na terenie Parku programy szkoleniowe i integracyjne.